Thursday, March 11th, 2010

Dag Villa Media, hallo Willem II-straat

3

willem-ii-straat-45a-PauwRVrijdag 5 februari 2010 gaat de boeken in als de laatste dag dat PauwR is gehuisvest in Villa Media. We hebben er bijna 7 prachtige jaren gehad en Villa Media heeft ons de mogelijkheden en de ruimte gegeven om ons te ontwikkelen en te groeien. Ons zusterbedrijf Flashpoint, waarmee we samen het nieuwe kantoor betrekken, was in 2000 zelfs één van de eerste ‘bewoners’. We willen bij deze dan ook alle medebewoners bedanken voor de fijne tijd!

Maandag 8 februari is de eerste werkdag in ons nieuwe kantoor aan de Willem II-straat 45A in Tilburg. Een eigen pand, midden in het centrum en uitstekend bereikbaar. We hebben dan ook veel zin om vanuit deze nieuwe locatie onze klanten en partners te bedienen op het gebied van o.a. Google AdWords, zoekmachineoptimalisatie, analytics, banneradvertising, affiliatemarketing en social media marketing.

We hopen dat u ons ook op onze nieuwe stek weet te vinden!

NB: IN VERBAND MET DE VERHUIZING ZIJN WE VRIJDAG 5 FEBRUARI ‘S MIDDAGS WELLICHT BEPERKT TELEFONISCH BEREIKBAAR. DANK VOOR UW BEGRIP.

Reacties

3 Reacties op “Dag Villa Media, hallo Willem II-straat”
  1. Ans en Paul Pollaert :

    Pieter, Coen, Dave en medewerkers,
    Hartelijk gefeliciteerd met het betrekken van jullie nieuwe huisvesting.
    Een nieuwe uitdaging op een verdere groei.
    Veel succes in de toekomst.

  2. Els en Harrie Snels :

    Hallo Pieter en collega’s,
    Van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe pand.
    Wij wensen jullie heel veel succes en dus nog meer groei in de toekomst.

  3. Heren,

    Succes op deze mooie locatie!

    Groetjes

    An(niek)

Geef jouw mening!

Vertel ons wat je denkt...
and oh, als je een icoon wilt gebruiken bij je reactie, maak een gravatar!